Přihlášení | Registrace

0 položek
0,00 Kč

Doporučujeme

Nejprodávanější značky

E-ShopMapy a atlasyCykloturistické mapy ČR - POHRANIČÍ

mapa cyklo Česko-Německé pohraničí, Krušné Hory

mapa cyklo Česko-Německé pohraničí, Krušné Hory

Dálková cyklotrasa v měřítku 1:75 000. Atraktivní průjezd Krušnými horami podél česko-německé hranice od Aše po Petrovice. Severozápad republiky se

Kód: 28156.1
Kód výrobce: SHCD/1:75T
Výrobce: Shocart
Dostupnost: Skladem - expedice 24.5.2019
Cena bez DPH: 132,17 Kč
Cena s DPH: 152,00 Kč

 ksDálková cyklotrasa v měřítku 1:75 000. Atraktivní průjezd Krušnými horami podél česko-německé hranice od Aše po Petrovice.

Severozápad republiky se zakusuje do Německa čelistí Krušných hor, zvedající se v souvislé hradbě u Kraslic, avšak první zoubky vystrkují už kopce Smrčiny Ašském výběžku. Vybrali jsme ty nejkrásnější a nejmalebnější zákoutí tohoto neprávem opomíjeného a předsudky zatíženého koutu naší krásné vlasti. Náhorní planina s lukami, mokřady a starobylou roztroušenou zástavbou se teprve probouzí z letargie minulých režimů, nepřejících rozvoji pohraničí.

Průvodce začíná v Hranicích nedaleko trojmezí Čech, Bavorska a Saska a podél česko-německé hranice postupuje na severovýchod. Některé úseky jsou atraktivní na české straně, některé na německé, vždy jsme se ale snažili vybrat to nejlepší, co lze v Krušných horách na kole projet. Trasa končí na hranici Krušných hor a Labských pískovců u Petrovic, kde bude volně navazovat další část cykloprůvodce česko-německým pohraničím.

Celá trasa je sjízdná na trekingovém kole, na některých místech nabízíme techničtější variantu pro horská kola. Silnici s vyšším provozem na trase nenajdete, a tak je vhodná i pro rodiče s dětmi. Jednotlivé mapové listy jsou opatřeny také kontakty na ubytovací zařízení, podrobné mapky, výškové profily a itinerář jsou samozřejmostí.

Vše o nákupu

O nás

Kontakt

2010 © VSEPROKOLA.CZ – Obchod s cyklistickým a sportovním vybavením

CenyZboží.cz  OnlineZbozi.cz  Naakup.cz  Srovnání cen ušetřím.cz  NajduZboží.cz  vsenakola.cz  bikemelnik.cz interiery-vesely.cz  AXANIS.CZ